KONST / Litografier / Färglitografi 16992034
nr 1699 2034
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Oramat löst blad. Signerad, numrerad 3/200. Färglitografi. Bladets mått: 50,5x39 cm
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 maj 2025
kl 19:19:34
5/5 13:42:22
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson